logo

2018 Liva Davetiye Modelleri

lilva davetiye 4114

2018 davetiye modelleri ile sizlerleyiz. Bir çok yerde, okullarda “matbaacılığın yurda geç gelişi” kültünü duymuşsunuzdur mutlaka, her ne kadar söylediği gibi matbaacılık geç gelmiş olsa da davetiye sektörü 80 lerin başında başladığı hızlı yükselişine 2000 yıllarda da devam etmekte. Davetiye sektörü iç talebin moda ve trend beklentilerinin ötesinde artık global yaklaşımlar ve çözümler sunmakta.

Liva davetiye bireysel tüketiciler doğrudan ulaşabilmek konusunda bayii ağları ve son satış noktaları üzerinden hizmet vermekte. Bununla birlikte evlenecek olan çiftlere her yıl yeni ürünler yeni tasarımlar sunabilmekte. Davetiyeyi artık modanın dışında bir ürün ya da bir aksesuar olarak değerlendirmemiz mümkün değil. Bazen çiftler gelin çiçeğinin rengin ne olduğundan tutunda organizasyonda kullanılan sandalyelere kadar bir çok ürünü bir arada düşünerek hareket etmekteler.

Düğün organizasyonları için yavaş yavaş ülkemizde avrupada olduğu gibi daha butik, daha küçük organizasyonlara yönelmekte küçük bir grubu daha sıcak ve daha samimi ağırlama taraftarı haline gelmekteler.

2018’e genel bir bakış

Dolayısı ile üretimini yaptığımız davetiyelerimizin ve kataloglarımızın satışta kaldıkları süre boyunca çiftlerin hayal dünyalarını ve beğenilerini karşılayacak detaylar ile dolu olmaları bizim için çok dikkat edilen bir konu. Her yıl yenilediğimiz ürün gamı ile bazen ışık hızında değiştiğine inandığımız moda akımlarını yakından takip etmeye ve sizlere en iyisini sunmaya çalışıyoruz.

Bilgiye ulaşmanın ve iletişime geçmenin çok hızlı olduğu bu günlerde Bestseller olabilemeyi başarmış bir çok ürünü her yıl kataloglarımızda yer almakta.

İnsanların her şey ile her kültürle; sadece ellerinde cep telefonları ile bile çok kolay iletişime geçebildikleri bu günlerde 2018 davetiye modelleri için tek başına bir akım ya da tek başına bir trendin hakim olacağını söylemek pek güç olacaktır.

Bir çok farklı üreticinin kataloglarında hint esintilerinden tutunda daha futuristik tasarımlar dahi yer almakta. Her yıl binlerce çiftin, binlerce farklı insanın evlendiği düşünüldüğünde biz üreticilerin işin hiç de kolay olmadığını söylemek gerçekçi olacaktır.

Leave a reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir