Davetiye

ecolive 7248
0yorum By

LCV Örnekleri

Düzenlediğimiz etkinliğe katılım durumunuzu ………… tarihine kadar ………………. telefon numarasına bildirmenizi rica ederiz.

Bu mutlu günümüze, düğünümüze katılacak olan davetlilerimizin ……………………………………’e aşağıda belirtilmiş olan iletişim numarasından ulaşarak katılımcı sayılarını bildirmelerini rica ederiz.

Şirketimizin düzenlemiş olduğu seminere katılacak çalışanlarımızın, seminerden bir gün öncesine kadar katılım durumları hakkında İnsan Kaynakları Departmanı’na bilgi vermelerini rica ederiz.

Organize ettiğimiz yeni yıl eğlencesi için eşli veya tek katılımcı durumunuzu ………………………….. tarihine kadar ……………………………… numaralı telefona bildirmenizi önemle rica ederiz.

Büyükşehir belediyemiz tarafından düzenlenen Mevlana Gezisi etkinliğine katılım durumunuzu ve katılımcı sayısını en geç etkinlik tarihinden altı gün önce Büyükşehir Belediyesi Halkla İlişkiler Müdürlüğü’ne iletmenizi rica ederiz.

Yukarıda belirtilen eğitim tarihlerinden hangisini tercih ettiğinizi, ……………….. tarihine kadar şirketimizin İnsan Kaynakları ve Eğitim Departmanı’na iletmenizi rica ederiz.

Düzenlemiş olduğumuz iftar yemeği etkinliğimize katılım durumunuzu xxx numarasını arayarak ……………. beye bildirmeniz rica olunur.

Düzenlenecek olan Mevlid-i Şerif’e katılım durumunuzu camimiz görevlilerinden …………… Bey’e iletmenizi arz ederiz.

Gerçekleştirilecek olan defile organizasyonumuz için katılım durumunuzu eşli ve eşsiz olarak ………………….. tarihine kadar ………….. Beye iletmenizi rica ederiz.